hbo’dan barry’e dördüncü sezon onayı

hbo’dan barry’e dördüncü sezon onayı


gözümüz aydın


Saturday Night Live’ın 10 parmağında 10 marifet talebelerinden Bill Hader’ın yazarlığını, yaratıcılığını, yönetmenliğini, üstüne bir de başrolünü üstlendiği kara komik serisi Barry’e HBO’dan dördüncü sezon onayı geldi.

Adam öldürmekten sıkılan bir kiralık katilin yeni tutkusunu tiyatro oyunculuğunda bulması gibi eşi benzerine az rastlanır bir olay örgüsünü hem nüktedan hem de şiddete başvuran bir yolla anlatan dizinin üçüncü sezonu, üç sene gibi uzun bir sürenin ardından Nisan ayında HBO’da yayınlanmaya başladı. Sekiz bölümlük sezon halihazırda devam ederken kanaldan Barry’e yeni sezon onayı gecikmedi. Bu haberin bir diğer güzel tarafı ise şöyle ki; yeni sezon için bir üç sene daha beklememiz gerekmeyecek. Zira Hader, daha önce yaptığı açıklamalarında Barry’nin dördüncü sezonunun senaryosunu çoktan tamamladığını, sadece HBO’dan onay beklediğini paylaşmıştı.

Bill Hader ile beraber Stephen Root, Sarah Goldberg, Anthony Carrigan, Henry Winkler. Sarah Burns, D’Arcy Carden ve Michael Irby gibi oyuncuların rol aldığı Barry’nin onaylı dördüncü sezonu için şimdilik bir yayın tarihi belirtilmemiş. En geç 2023 baharında izleriz diye düşünüyoruz. Hadi hayırlı olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=yx6AS0zzfGM