yeni agar agar albümü yakın, meşaleyi yakın

yeni agar agar albümü yakın, meşaleyi yakın


playlist’leri boşaltın


Clara Cappagli ve Armand Bultheel’in Fransız elektro-pop buluşması Agar Agar, dört yıl ara verdikleri müzikal yolculuklarına çok yakında yeni bir albümle devam edeceklerini duyurdu.

İlk kısa çaları Cardan ve 2018 çıkışlı debut albümü The Dog and the Future’daki şarkıları ile playlist’lerimizin baş tacı olan ikilinin yeni albümü için en çok heyecanlanması gereken dinleyiciler sanırız biz, Türkiye’de ikamet eden müzikseverlerden başkası olamaz. Zira, Agar Agar’ın Spotify sayfasına şöyle bir baktığımızda dinleyicilerinin büyük bir kısmının sırasıyla İstanbul, Paris, Berlin, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde ikamet ettiğini görüyoruz.

Bu heyecanlı bekleyişin ardından Agar Agar’dan nelerle karşılaşacağımıza dair birkaç ipucu var elimizde. Haziran ayında Mélanie Courtinat yönetmenliğinde çekilen bir müzik videosuna sahip yepyeni bir Agar Agar şarkısı yayınlanacak. Şimdilik ismi belirtilmeyen müstakbel albüm ise ilerleyen aylarda Jonathan Coryn’ın başında durduğu bir video oyunu ile yayınlanacak. Albümle bağlantılı olacak bu video oyununda nelerle karşılaşacağımızı hayli merak ediyoruz doğrusu.

Hadi hayırlı olsun.