yeni mission impossible filminin ilk fragmanı burada

yeni mission impossible filminin ilk fragmanı burada


mission: impossible – dead reckoning part one


Pandemi ve bilimum sebeplerden dolayı ertelemelere doyamayan yeni Mission Impossible filmi ilk fragmanıyla nihayet karşımıza çıktı.

Şu sıralar Top Gun: Maverick ile de sık sık andığımız Tom Cruise’un Ethan Hunt rolüne yedinci defa büründüğü Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, beşinci film olan Rogue Nation’dan beri tehlikeli görevi devralan Christopher McQuarrie’nin yönetmenliğinde hayata geçti. Filmde Cruise’a eşlik edecek isimler arasında Hayley Atwell, Rebecca Ferguson, Pom Klementieff, Vanessa Kirby, Cary Elwes, Shea Whigham, Simon Pegg, Ving Rhames, Indira Varma, Esai Morales, Mark Gatiss ve Rob Delaney gibi yıldız oyuncular bulunuyor.

Aksiyon dozajını yükseltip adrenalin pompalatan ilk fragmanı sonraya saklamak isteyebilirsiniz. Zira filmin vizyona girmesine bir seneden fazla bir süre var. Yine de “ben fragmanı izleyip heyecana boğulmak” istiyorum diyenler için Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One’ın fragmanı hemen aşağıda. Filmin vizyon tarihi ise 14 Temmuz 2023.