yeni the hunger games filminin başrolleri belli

yeni the hunger games filminin başrolleri belli


tom blyth ve rachel zegler


Jennifer Lawrence’ın ününe ün katan The Hunger Games serisinin yeni filmi The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes‘ten geçtiğimiz ay taptaze detaylar aldık. Filmin başrolleri ise bugün belli oldu.

Orijinal roman serisinin yazarı Suzanne Collins, yeni The Hunger Games kitabını 2019 yılında duyurmuş ve bir sene sonra yayımlamıştı. Serinin beyaz perde haklarını elinde bulunduran Lionsgate ise yeni kitabın duyurulmasıyla beraber romanın sinema uyarlaması için Collins ile dirsek teması halinde çalışmalara başladığını açıklamıştı. Prodüksiyonunda geçen ay ivme kazanan filmin başrollerini Billy the Kid dizisinden tanıdığımız Tom Blyth ile bu sene West Side Story ile sinema dünyasına adım atan Rachel Zegler paylaşacak.

Filmin prodüksiyonunda orijinal serinin prodüktörleri Nina Jacobson ve Brad Simpsons ile beraber Jennifer Lawrence görev alacak. Serideki olayların yıllar öncesinde geçecek yeni filmde Panem ulusunun tiran başkanı Coriolanus Snow’un 18 yaşındaki halini göreceğiz. Snow’u Tom Blyth canlandıracak. Zegler ise Lucy Gray Baird rolünde karşımıza çıkacak.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes’in vizyon tarihi 17 Kasım 2023. Filmden yakın zamanda çok daha fazla haber alacağız gibi görünüyor.