harry styles ve emma corrin’li dönem draması my policeman’den ilk fragman

harry styles ve emma corrin’li dönem draması my policeman’den ilk fragman


emret amirim


Son günlerde yeni albümü Harry’s House ve hit şarkısı As It Was ile adını sık sık andığımız Harry Styles’ın sinema kariyerini de unutmuş değiliz. Styles’ın Dunkirk ile başlayan beyaz perde macerası geçtiğimiz sene küçük bir rol ile dahil olduğu Eternals’ın ardından Don’t Worry Darling, My Policeman ve Faster, Cheaper, Better gibi filmlerle kaldığı yerden devam ediyor. Olivia Wilde imzalı Don’t Worry Darling, 23 Eylül’de vizyonun yolunu tutacak. Emma Corrin’in de başrolü paylaştığı My Policeman ise sonbaharda geliyor. Filmden ilk fragman yayınlandı bile.

Amazon yapımcılığında hayata geçirilen My Policeman, Bethan Roberts’ın aynı isimli romanından uyarlanıyor. 1950’lerin İngiltere’sinde geçen kitapta Marion isimli genç bir kadın, kendisini bir polis memuru olan Tom’a aşık olmuş bir şekilde bulur. Tom’un da Patrick isimli bir küratöre aşık olmasıyla genişleyen aşk üçgeninde, o dönem açık olarak eşcinsel ilişki yaşamanın yasak olması sebebiyle Marion ile evlenen Tom’un iki ilişki arasındaki inişli çıkışlı duygusal yolculuğuna ortak olacağız.

Tom karakterini Styles’ın canlandıracağı filmde Marion’a The Crown’daki Lady Diana rolüyle hayatımıza çok güzel bir giriş yapan Emma Corrin hayat verecek. Michael Grandage’in kamera arkasına geçtiği filmin senaryosunu Ron Nyswaner kaleme alırken prodüksiyonunu ise Greg Berlanti, Robbie Rodgers ve Sara Schechter’dan oluşan bir ekip üstlenmiş.

My Policeman, ilk olarak seçili sinema salonlarında 21 Ekim’de gösterime girecek. Film 4 Kasım’da ise Prime Video’da yayında olacak. Fragman için buyurunuz.