the addams family’nin elinden mesaj var: wednesday’in ilk fragmanı haftaya

the addams family’nin elinden mesaj var: wednesday’in ilk fragmanı haftaya


the thing yani the şey


Gotik karakterleriyle, fantastik dünyasıyla ve bir o kadar komik olaylar örgüsüyle beyaz perdenin kültleri arasına giren The Addams Family’nin spin-off’u Wednesday için çalışmalar bir süredir devam ediyor. Neredeyse sona gelinen projeye birkaç ay önce orijinal Wednesday’i canlandıran Christina Ricci’nin de katıldığını öğrenmiştik. Dün yayınlanan bir tanıtım videosuyla Wednesday’e çok yaklaştığımızın haberini aldık.

Paylaşılan videoda The Addams Family’nin el şeklindeki acayip yaratığı The Thing, kendine has işaret diliyle şu mesajı veriyor: “Uyarılarımı dinle. Büyük bir dehşet yaklaşıyor. Onu adı Wednesday.” The Thing’in mesajının ardından Wednesday’in ilk fragmanının 6 Haziran’da yani önümüzdeki Pazartesi gününde Geeked Week’te yayınlanacağının haberini alıyoruz.

Wednesday’in kadrosunda dizide Wednesday’i canlandıracak Jenna Ortega ve orijinal Wednesday’e hayat veren Christina Ricci ikilisiyle beraber Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie, Isaac Ordonez, Victor Dorobantu, George Burcea, Tommie Earl Jenkins, Iman Marson, William Houston, Luyanda Unati Lewis-Nyawo, Oliver Watson, Calum Ross ve Johnna Dias Watson gibi isimler yer alıyor.

Smallville’in arkasındaki isimler Alfred Gough ile Miles Millar’ın yaratıcılığını üstlendiği Wednesday’in sekiz bölümünün tamamını tabii ki de Tim Burton yönetiyor. Bu üç isim ayrıca dizide yapımcı olarak da görev almış. Bahsi geçen tanıtım videosu için buyurunuz; ilk fragman için haftaya Pazartesi burada buluşalım.