dayak isteyen varsa john wick 4’un ilk fragmanına alalım

dayak isteyen varsa john wick 4’un ilk fragmanına alalım


hastane masrafları tarafımızca karşılanacaktır


2014’te ilk filmiyle vizyona girmesinin ardından hem devam filmleriyle hem de halihazırda çalışmaları başlayan spin-off’larıyla bir anda büyük bir franchise’a dönüşen John Wick serisinin dördüncü filmi nihayet yavaştan boy göstermeye başladı. John Wick: Chapter 4, ilk fragmanıyla karşımızda.

Pandemi süreci boyunca ertelendikçe ertelenen ve nihai vizyon tarihi 24 Mart 2023 olarak belirlenen dördüncü filmde John Wick aka Baba Yaga aka The Boogeyman’in peşine düşen kelle avcılarından kaçmaya çalışmasını izleyeceğiz. New York’tan Paris’e, daha sonra Osaka’ya, hop oradan da Berlin’e kadar uzanan aksiyon dolu hikayede John Wick kelle avcılarından kaçtıkça başına konan ödül daha da artacak ve karşısına çıkan düşmanlar her seferinde bir öncekinden daha da güçlü olacak.

Serisinin ilk üç filminde olduğu gibi dördüncü filmin yönetmenliğini de Chad Stahelski üstleniyor. Önceki filmlerde yer alan Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ian McShane üçlüsü dördüncü filmde de karşımıza çıkacak. Yeni filmle seriye katılan isimlerse Bill Skarsgård, Donnie Yen, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada ve Clancy Brown gibi oyunculardan oluşuyor. John Wick’e hayat veren isim ise tabii ki bildiğiniz gibi Keanu Reeves.

John Wick: Chapter 4 için 24 Mart 2023’ü dört gözle bekliyoruz. İlk fragmana buyurun.

İlk posterimiz ise şu şekil: