yıldızlarla bezeli amsterdam filminin ilk fragmanına buyurunuz

yıldızlarla bezeli amsterdam filminin ilk fragmanına buyurunuz


rüyamızda göremeyeceğimiz bir kadro


American Hustle, Silver Linings Playbook ve The Fighter gibi filmlerle beş Oscar ödülünü teğet geçen usta yönetmen David O. Russell’ın yıldızlardan yıldız beğendirdiği yeni filmi Amsterdam’dan ilk fragman bugün düştü.

Yıllar içinde arkadaşlıklarını pekiştiren iki asker ve bir hemşirenin bir cinayetle suçlanması ve bu cinayetin arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışmalarının etrafında şekillenen Amsterdam, sinema camiasının ilgisini konusundan çok oyuncu kadrosuyla çekmeyi başarıyor. Ağzımızı açık bırakan kadroyu saymadan önce nefesinizi tutmanızı öneriyoruz: Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Alessandro Nivola, Andrea Riseborough, Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Matthias Schoenaerts, Michael Shannon, Mike Myers, Taylor Swift, Zoe Saldaña, Rami Malek ve Robert De Niro.

Russell’ın senaryoda da iş başına geçtiği Amsterdam için şimdiden ödül sezonunun favorileri arasında diyebiliriz herhalde. İnanmazsanız hemen aşağıdaki fragmana bakın, yetmediyse filmi 4 Kasım’da dünya gözüyle görün.