yeni barış demirel albümüne mis gibi bir tekli + video ile ilk adımı attık

yeni barış demirel albümüne mis gibi bir tekli + video ile ilk adımı attık


gönül yoldaşını bulur


Barıştık Mı isimli projesiyle -iyi ki de- tanıdığımız Barış Demirel, kendi adıyla yayınladığı albümlere bir ikincisini ekleme hazırlığında olduğunu çiçek gibi bir tekli ve müzik videosu eşliğinde duyurdu.

2021 çıkışlı Mutluluklar’ı takiben gelen yeni albümün adı Bi’ Aralar İyiydim. “Bu telaş bi’ gün durur, gönül yoldaşını bulur” nakaratıyla umut aşılayan ilk tekli ise adını şarkının nakaratının ikinci dizesinden alıyor: GÖNÜL YOLDAŞINI BULUR. Şarkının söz, müzik ve düzenlemesinde ve gitar, vokal, bas gitar, klavye ve -tabii ki- trompet gibi enstrümanlarında bizzat Demirel’in imzası mevcut. Prodüktörlüğü ise Demirel ile DPBD projesinde sıkı fıkılıklarını bir güzel taçlandıran Da Poet üstlenmiş.

Mutluluklar’ın giriş şarkısı Kâkülünde Ak Oldum’un Kadebostany Rework’ü için çekilen şahane ötesi müzik videosunun mimarları Canberk Ulusan ve Büke Akşehirli, GÖNÜL YOLDAŞINI BULUR’un videosunda da yine kamera arkasında duran iki isim. Şarkıya yaraşır güzellikteki videoda Demirel’i iç ferahlatan manzaralar ve renkli arka planlar eşliğinde şarkıya ve trompetine ses verirken görüyoruz.

Bi’ Aralar İyiydim’in çıkış tarihi şimdilik Barış Demirel’de saklı. GÖNÜL YOLDAŞINI BULUR ise müzik videosu beraberinde bir tık aşağıda sizi bekliyor. Dinleyelim + izleyelim.