harry styles ve emma corrin’li my policeman’den bir fragman daha

harry styles ve emma corrin’li my policeman’den bir fragman daha


c'mon harry we want to say "emret amirim" to you


Son günlerde tükürük reis olarak andığımız Harry Styles‘ın The Crown ile yıldızı parlayan Emma Corrin ile başrolünü üstlendiği dönem draması My Policeman‘den bir fragman daha paylaşıldı.

Amazon yapımcılığında hayata geçirilen My Policeman, Bethan Roberts’ın aynı isimli romanından uyarlanıyor. 1950’lerin İngiltere’sinde geçen kitapta Marion isimli genç bir kadın, kendisini bir polis memuru olan Tom’a aşık olmuş bir şekilde bulur. Tom’un da Patrick isimli bir küratöre aşık olmasıyla genişleyen aşk üçgeninde, o dönem açık olarak eşcinsel ilişki yaşamanın yasak olması sebebiyle Marion ile evlenen Tom’un iki ilişki arasındaki inişli çıkışlı duygusal yolculuğuna ortak olacağız.

My Policeman’in oyuncu kadrosunda Harry Styles ve Emma Corrin’e ek olarak David Dawson, Gina McKee, Linus Roache ve Rupert Everett gibi isimler de rol alıyor. Michael Grandage’in kamera arkasına geçtiği filmin senaryosunu Ron Nyswaner kaleme alırken prodüksiyonunu ise Greg Berlanti, Robbie Rodgers ve Sara Schechter’dan oluşan bir ekip üstlenmiş.

My Policeman, ilk olarak seçili sinema salonlarında 21 Ekim’de gösterime girecek. Film 4 Kasım’da ise Prime Video’da yayında olacak. Yeni fragman için buyurunuz.