klein phönix hafta sonu maratonu başlıyor

klein phönix hafta sonu maratonu başlıyor


3 gün 3 gece


Elektronik müziğin ve dansın diyarı, her zamanki gibi çok şık line’up’ıyla tüm hafta sonunu ablukaya alan Klein Phönix, 3 günlük dans ve müzik maratonuna bu akşam start veriyor. Bugün yani Cuma gecesi Portekiz’den çıkıp dans sahnesini harlayan isimlerden Xinobi ile rock, pop ve caz gibi müzik türlerini elektronik müziğine bal kaymak gibi yediren Nandu, Glitch Fields sunumuyla Klein Phönix sahnesinde bizlerle olacak.

Takvimler Cumartesi gecesini gösterirken kendimizi Metanoia Local Rhythm Showcase’inin içinde buluyoruz. Collecting Stories ve Can I hitlerinin prodüktörlüğünü üstlenen Britta Arnold; organik dokunuşların seçilmiş insanı Coss, büyükbabasının mirasını müziğine yansıtan Menachem 26 ve Metonia plak şirketinin parlayan yıldızlarından David Benjamin’in hakkını vereceğine inandığımız Klein Phönix çıkartması, Cumartesi gecesinden alabileceğimiz maksimum verim gibi gözüküyor, sizce de öyle değil mi?

Ohoo bitti mi durun daha Pazar var ve güzelce dinlenip repeat’e alınmış gibi tekrar Klein Phönix’imizin yollarına dökülüyoruz. Giz’in ortamı ısıtacağı açılış set’i, bizden biri DJ’imiz olma yolunda ilerleyen Oliver Koletzki ile Cumartesi görünümlü Pazar gelmiştir. Sanatçılara tutulduk, biletlerden bahsetmeyi unuttuk, etkinlik biletlerine koşarak şuradan ulaşınız.