jam’s space’e koşa koşa gitme sebeplerimiz

jam’s space’e koşa koşa gitme sebeplerimiz


sebebi çok


Bu yıl özellikle “Cahille muhabbeti kestim” olarak da bilinen The Banshees of Inisherin ve Succession’dan dolayı doğru okunuşunu sonunda öğrendiğimiz Siobhan ismiyle birlikte sağdan soldan The Irish Spirit ruhuna güzelce doyduğumuz günlerde bir sorumuz var, Anadolu Yakası’nda yeni açılan Jam’s Space’i duydunuz mu? Bizce duymuşsunuzdur ama duymadıysanız gelin koşun, şahane etkinlikleri size anlatalım:

Vertical’ın içinde yer alan Kombo’nun İrlandalılaştırabildiğimiz versiyonu olan Jam’s Space’te, 17 Mayıs’ta nokta atışı bir söyleşi var, hem de kimle? Mert Demir’le. Bakalım ne kadar eğlenceli biriymiş diye düşünenlerin beklentileri kuvvetlice karşılanacaktır.

19 Mayıs’ta İzmir’in eklektik müzikle imtihanında genel müdürlük göreviyle dikkat çeken Maze’in çıkarması var. Şişko Disko’nun yiyici DJ’leri ise Heavie ve Emir Üründül. Disco topunuza taş değmesin gençler diyoruz ve ayın 20’sinde gerçekleşecek Underdog & Friends gecesine geçiyoruz. “Kaliteli elektronik müzik deyince de sen be” dediğimiz Kerem Akdağ ve Janbo var, iliklerimize kadar janti plağa doyacağız.

26 Mayıs’a geldiğimizde ülkemizi yurt dışında en iyi temsil eden prodüktörlerden birisi olan Ahu ve nokta atışı seçkisiyle Hünkar; Musiki FM Selectors çatısı altında bizim Jam’s Space’teki favori etkinliğimizin ev sahipliğini paylaşacaklar.

Dükkanı neyle kapatıyoruz? Gürkan Gümüş ve Teoman Hünal’ın Meşeli Sohbetleri’yle kapatıyoruz. 1 Haziran’daki bu etkinlikle birlikte resmi olarak yazı da getirmiş olacağız, The Irish Spirit ruhuyla birlikte herkese güneşi, saçlarda deniz tuzu ve en önemlisi huzuru bol bir yaz diliyoruz.