natalie portman, beraber çalışmak istediği yönetmen ve oyuncuları paylaştı

natalie portman, beraber çalışmak istediği yönetmen ve oyuncuları paylaştı


keşke beraber çalışsanız dedirtti bu liste


Guy Ritchie’nin henüz çekim aşamasında olduğu yeni filmi “Fountain of Youth”un başrollerini Eiza Gonzalez ve John Krasinski ile paylaşan Natalie Portman, L’Officiel’e verdiği röportajda beraber çalışmak istediği oyuncuları ve yönetmenleri paylaştı. Röportaj esnasında film ve dizi yapımı arasındaki farkların sorulmasından sonra konu kimlerle beraber çalışmak isteyeceğine geldi ve Portman, uzun bir liste sıraladı.

“Greta Gerwig’le çalışmak güzel olurdu. Aslında onunla önceden “No Strings Attached” ve “Jackie”de birlikte çalışmıştık lakin o zamanlar sadece oyuncuydu. “The Woman King”in yönetmeni Gina Prince-Bythewood’la çalışmayı isterim. Paolo Sorrentino elbette. Bir de bazı yönetmenlerle tekrar çalışmak çok güzel olur. Mesela “Black Swan”da birlikte çalıştığım Darren Aronofsky ve Jackie’de güzel bir iş başardığımız Pablo Larrain’le tekrar yolumuz kesişsin isterim.

Oyunculara gelecek olursak çok sayıda heyecanlandığım ve ilham aldığım oyuncu var: Olivia Colman, Kate Winslet, Paul Mescal, Jodie Comer diye sürdürebilirim listeyi…”

 Advertisement