josh brolin, yeni deadpool filminde olmadığı için üzgün

josh brolin, yeni deadpool filminde olmadığı için üzgün


“ah o filmde ben olsaydım”


Deapool’un ilk filminde Cable’ı canlandıran ve seride hiç de azımsanmayacak bir yere sahip olan Josh Brolin, “Deadpool & Wolverine”de yer alamadığı için fazlasıyla üzgün. Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ı buluşturan Deadpool & Wolverine, Marvel Cinematic Universe’ün X-Men evreninde bir hikaye sunuyor. En son Dune: Part Two’da Gurney Halleck’i oynayan 56 yaşındaki oyuncu katıldığı bir röportajda filmde yer almamasının hissettirdikleriyle ilgili net konuştu.

“O filmde olmayı çok istedim. Marvel, Outer Range’in olabileceğinden çok daha karmaşık bir labirent. İşin nereye gittiğini, ne olduğunu, neyle ilgilendiğimi veya neyle ilgilenmediğimi asla bilme şansım yok. Marvel Cinematic Universe tam olarak bu kadar kontrol sahibi. Ne olacağını bilemiyorsunuz. Cable’ı oynamak çok eğlenceliydi. Onu oynamaktan gerçekten hoşlanmıştım. Bu konuya dair biraz daha konuşursam Ryan Reynolds gelip beni hırpalayacak.”

Josh Brolin filmde yer almayacak olsa da filmin yönetmeni Shawn Levy, Taylor Swift’i birkaç sahnede görebileceğimizin spoilerını verdi…Advertisement