ajans

neyiz?

2012’nin sonbaharında nahif bir şekilde sadece müzik yazarak yayın hayatına başlayan playtuşu, yedi seneyi devirdiği mini geçmişinin ilk senelerinde ana akım medyanın sıkıcı ve sıradan dilini kırarak duble yollarla çevrili uyku getiren medya düzeninde, kendi patikasını açmayı misyon edindi. yaratıcı metin, uçan içerik, nokta atışı sosyal medya stratejisi oluşturmak derken sadece müzik yazmayı planlayan web sitemiz, plansız programsız bir şekilde orta çaplı bir kreatif ajansa dönüştü.

 

spotify, sephora ve zorlu psm gibi karşılıklı sevgi ve saygımızın sonsuz olduğu güncel ve global markalarımızla birlikte kültür-sanat, eğlence ve yeme-içme dünyasında elinde beş benzemez olan ama günün sonunda kazanan bir formüle sahibiz.

gelin size de bir beş benzemez yapalım?

 

 

işlerimiz

geldik annemize babamıza
“al bak, sorup duruyordun, işte bu işleri yapıyoruz”
diye gösterebileceğimiz vitrine…

aşağıda gördüğünüz her butonun içi gırtlağına kadar dolu. vermiş olduğumuz hizmetlerin altında yer alan logolara tıkladığınız anda karşınıza çıkacak irili ufaklı 20’ye yakın işimiz detaylarıyla birlikte sizi bekliyor.

arkanıza yaslanın, sert bir kahve veya şöyle buz gibi bir campari-soda koyup zevkle inceleyin, sonra bizi darlamak isterseniz iletişim bilgilerimiz aşağılarda bir yerlerde…

 

 

kimlerle yaparız?

 

 

kimiz?

 

 

iletişim

 

her türlü iş güç, toplantı, yeni projeler ve bir araya gelmek için
[email protected]

 

promo, davet, iş başvurusu için
[email protected]

 

çay, kahve, oralet için
sıraselviler caddesi 18/5 cihangir, beyoğlu – istanbul

 

başa dön