JAKE GYLLENHAAL’LU YENİ SPIDER-MAN FİLMİNDEN İLK FRAGMAN

JAKE GYLLENHAAL’LU YENİ SPIDER-MAN FİLMİNDEN İLK FRAGMAN


5 Temmuz'da vizyonda


Jake Gyllenhaal’un canlandırdığı Mysterio karakterinin Spider-Man ile iş birliği yapacağını öğrendiğimizden beri merakla beklediğimiz Spider-Man: Far From Home’dan ilk fragman yayınlandı.

kkk

Çizgi roman serisinde ve çizgi filmlerden hatırladığımız üzere Spider-Man’ın düşmanı olarak görmeye alıştığımız Mysterio, bu filmde Spider-Man ile birlikte çalışıp dünyayı kötülükten kurtarmaya çalışıyor. Tom Holland’ı bir kez daha kırmızılar içinde gördüğümüz filmde; Zendaya, Marisa Tomei, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jon Favreau ve Michael Keaton gibi isimler yer alıyor.

Peter Parker ve okul arkadaşlarının yaptığı küçük Avrupa tatilinde ortaya çıkan Elementals isimli yaratıkların dünyaya musallat olmasını ve onlara karşı verilecek savaşı anlatacak filmde, Marvel evreninden dostlarımız da yer alıyor.

Bu yaratıklar hakkında en geniş bilgiye sahip olan Mysterio’nun Albay Nick Fury tarafından görevlendirilmesiyle birlikte çalışacak ikili, Elematals’ı geldiği yere postalayacak. 5 Temmuz’da ülkemizde vizyona girecek filmden paylaşılan ilk fragmana buyrunuz.