baz luhrmann’ın elvis presley filmi için başrol adayları belli oldu

baz luhrmann’ın elvis presley filmi için başrol adayları belli oldu


bu film büyük olacak


Kariyerinde Romeo + Juliet, Moulin Rouge ve The Great Gatsby ve son olarak Netflix’in ikinci sezonundan sonra iptal edilen dizisi The Get Down gibi yapımlar bulunan Avusturalyalı yönetmen, senarist ve yapımcı Baz Luhrmann’ın Elvis Presley’nin hayatını anlatacağı yeni projesinden sıcak gelişmeler var.

Müzik tabanlı filmlerin Hollywood’da aranan ismi olan, ihtişamı seven yapısıyla da masraflı yönetmenler kategorisinde bulunan Baz Luhrmann, ismi belirsiz bu Elvis Presley biyografisinde senaryoyu bütün filmlerinde birlikte çalıştığı Craig Pearce ile birlikte yazacak. Henüz ismi belirlenmemiş film, Presley’nin şöhret basamaklarını tırmanışını ve hayatının her anına etki eden menajeri Albay  Tom Parker’la ilişkisini anlatacak. Albay Tom Parker’ı başarılı oyuncu Tom Hanks canlandıracak.

Elvis Presley’yi kimin canlandıracağı konusu merakla beklenirken, The Hollywood Reporter’ın haberine göre efsane şarkıcıyı canlandırması için Ansel Elgort, Harry Styles, Aaron Taylor-Johnson, Miles Teller ve Austin Butler ile görüşülüyor. Kimisi müzisyen, kimisi ise müzikal projelerde yer aldığından böyle bir rol için son derece uygun olan adayların kısa bir süre önce test çekimlerine katıldığı da konuşulan başlıklar arasında. Ortaya çıkan bilgilerle epey heyecan verici gözüken projeden yakın zamanda daha net haberler duymayı umuyoruz.