the office’in yaratıcısı greg daniels’ın steve carell’li yeni dizisinden ilk fragman

the office’in yaratıcısı greg daniels’ın steve carell’li yeni dizisinden ilk fragman


29 mayıs'ta ilk bölüm


The Office’in ABD versiyonunun yaratıcısı Greg Daniels ve Steve Carell’i yıllar sonra aynı projede buluşturan Space Force’tan ilk fragman yayınlandı. Netflix özel içeriği olan Space Force, Donald Trump’ın bir dönem dilinden düşüremediği Space Force’u anlatılacak.

Donald Trump’ın, “Uzayda da gücümüz olsun” diyerek başlattığı Space Force projesinden ilham alan aynı isimli dizide, uzayda bir askeri birlik kurmakla görevlendirilen ekibin yaşadığı maceraları izleyeceğiz. Dizide ekibin başı General Mark R. Naird rolünde Steve Carell’i, uzayın yeni bir uluslararası savaş alanına dönüşmesini engellemeye çalışacak Dr. Adrian Mallory rolündeyse bir diğer usta aktör John Malkovich’i izleyeceğiz.

John Malkovich’in yanı sıra Parks and Recreation’dan tanıdığımız Ben Schwartz, General Mark’ın kızı rolünde göreceğimiz Diana Silvers, helikopter pilotu Angela rolünde Tawny Newsome, Dr. Mallory’nin sağ kolu Dr. Chan Kaifang rolünde Jimmy O. Yang ve Rus gözlemci Yuri “Bobby” Telatovich’i canlandıracak Alex Sparraw gibi isimler de Space Force’un kadrosunda. Dizinin oyuncu kadrosunda son anda katılan ve paylaşılan fotoğraflarla öğrendiğimiz son dakika haberine göre Lisa Kudrow ise Steve Carell’in canlandırdığı General Mark R. Naird’in karısı Maggie Naird olarak izleyeceğiz.

İlk bölümü 29 Mayıs’ta yayınlanacak dizinin ilk fragmanı da hemen aşağıda.