yeni charlie kaufman filmi i’m thinking of ending things’ten görseller

yeni charlie kaufman filmi i’m thinking of ending things’ten görseller


4 eylül'de netflix'te


Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Being John Malkovich ve Anomalisa gibi yapımların arkasındaki yetenekli kalem Charlie Kaufman’ın 4 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak yeni filmi I’m Thinking of Ending Things’ten görseller paylaşıldı.

Kaufman’ın 2019’da ekranlara gelmesi beklenen ama ufak bir erteleme ile 2020 sonuna kalan yeni filmi I’m Thinking of Ending Things, Iain Reid‘in 2016 yapımı aynı adlı kitabından uyarlama. Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum adıyla Türkçeye de çevrilen psikolojik gerilim türündeki yapım, aile ziyaretine giden genç bir çiftin yaşadıkları ilginç olayları ve kırılgan bir ruha sahip bu iki gencin ani bir güzergah değişikliği sonucunda yapacakları kabus dolu yolculuğu konu alıyor.

Kendisinin alışık olduğumuz işlerinin dışında ilk kez gerilim-korku türünde bir iş ortaya koyacak olan Kaufman’ın bu janra kendi bakış açısını nasıl adapte edeceğini görmek ilginç olacak.

Fargo ve Breaking Bad gibi yapımlarla tanınan Jesse Plemons’a başrolde Jessie Buckley’nin eşlik ettiği, Toni Collette ve David Thewlis gibi usta isimleri de barındıran film, 4 Eylül’de Netflix’te izlemeye açılacak.