st. vincent’ın metallica cover’ı yayında

st. vincent’ın metallica cover’ı yayında


sad but ture


Metallica’nın kült albümü Black Album’un 30. yaş günü şerefine yayınlayacı yaklaşık 60 şarkılık The Metallica Blacklist’ten St. Vincent imzalı bir Sad But Ture cover’ı paylaşıldı.

İlk olarak yaklaşık bir yıldır canlı performans videosu dolaşan ama resmi kaydını geçtiğimiz haftalarda dinleyebildiğimiz Nothing Else Matters cover’ının arkasında Miley Cyrus’a ünlü çello sanatçısı Yo-Yo Ma, Red Hot Chili Peppers davulcusu Chad Smith ve Metallica’nın bizatihi basçısı Robert Trujillo eşlik ediyordu.

Bu sefer St. Vincent’ın kendi grubuyla cover’ladığı şarkı, Annie Clark kalitesiyle cayır cayır bir şekilde meraklısını bekliyor. Yukarıda saydığımız bu isimlerin sadece örnek olduğu albümde Elton John, Phoebe Bridgers, Dave Gahan, My Morning Jacket, Chris Stapleton, Mac DeMarco, IDLES, Kamasi Washington, Cherry Glazer ve daha yaza yaza bitiremediğimiz isimler yer alıyor.

10 Eylül’de satışa çıkacak albümün tanıtım fragmanını ve St. Vincent imzalı Sad But True cover’ını aşağıda bulabilirsiniz.Advertisement