dört yeni beach house şarkısı ile yeni albüm once twice melody’e ısınma turu

dört yeni beach house şarkısı ile yeni albüm once twice melody’e ısınma turu


dört dörtlük beach house


Milleti üze üze ev yapma ekolünün önemli temsilcilerinden Beach House, geçtiğimiz gün bölümler halinde yayınlayacağı yeni albümünü duyurmuş, ilk bölümün ise bugün geleceğinin sözünü vermişti. Baltimore’un rüya gibi dream pop ikilisi, Once Twice Melody albümünün dört şarkılık ilk bölümünü yayınladı.

Bölümler halinde dinlemeye açılacak yeni Beach House albümünün yayınlanan ilk bölümünde albümle aynı adı taşıyan Once Twice Melody, Superstar, Pink Funeral ve Through Me isimlerindeki dört şarkı yer alıyor. Bu dört şarkıyı dinleye duralım, Victoria Legrand ve Alex Scally ikilisinin yeni albümlerinin ikinci bölümü 8 Aralık’ta, üçüncü bölümü 19 Ocak’ta, albümün 18 şarkılık full + full hali ise 18 Şubat’ta bizlerle olacak.

Geniş bir yaylı orkestra eşliğinde kaydedilen albümün aranjmanını David Campbell üstleniyor. Albümün miks kısmında ise ikiliye Alan Moulder, Caesar Edmunds, Trevor Spencer ve Dave Fridmann gibi isimler destek çıkıyor.

Lafı fazla uzatmadan yeni Beach House albümü Once Twice Melody’nin dört dörtlük dört şarkısını içeren ilk bölümünü aşağı bırakıyoruz. Hoş geldin depresyon bebek…

Once Twice Melody:

01 Once Twice Melody
02 Superstar
03 Pink Funeral
04 Through Me
05 Runaway
06 ESP
07 New Romance
08 Over and Over
09 Sunset
10 Only You Know
11 Another Go Around
12 Masquerade
13 Illusions of Forever
14 Finale
15 The Bells
16 Hurts to Love
17 Many Nights
18 Modern Love Stories