bu sene netflix’te 80’den fazla yeni film yayınlanacak

bu sene netflix’te 80’den fazla yeni film yayınlanacak


aboneyim abone


Streaming devi Netflix, bu sene platformda toplamda 80’den fazla yeni filmin yayınlanacağını bir video eşliğinde duyurdu.

Her hafta en az bir yeni filmi aboneleriyle buluşturacak Netflix’te bu sene Knives Out 2, Pinocchio, Operation Mincemeat, The Adam Project, Texas Chainsaw Massacre, Enola Holmes 2, Bubble ve The Grey Man gibi aksiyondan dramaya, bilim kurgudan gerilime her türden birçok orijinal yapım yer alacak. Bu orijinal yapımların arkasındaki bazı yönetmenler şu şekilde: Guillermo del Toro, Rian Johnson, Anthony & Joe Russo, Jean-Pierre Jeunet, Niki Caro, Nora Twomey, Sally El Hosaini, George C. Wolfe, Judd Apatow, Noah Baumbach, Richard Linklater, Kenya Barris, Paul Feig, Tyler Perry, Shawn Levy ve Francis Lawrence.

Netflix ayrıca filmlerin tanıtımının yapıldığı yıldızlar geçidi bir video da paylaştı. Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Kerry Washington, Charlize Theron, Ryan Gosling, Jennifer Lopez, Ryan Reynolds, Halle Berry, Chris Hemsworth, Jason Momoa, Mark Wahlberg, Kevin Hart ve Queen Latifa gibi yıldızların yer aldığı videoya göz atmak isterseniz aşağı alabiliriz.