futurama yeni sezonuyla geri dönüyor!

futurama yeni sezonuyla geri dönüyor!


shut up and take my money hulu


1999-2013 yılları arasında yayınlanan 10 sezonunun ardından yayın hayatına son verilen bilim kurgu animasyon serisi Futurama, yıllar sonra yeni sezonuyla geri dönüyor.

The Simpsons ve Netflix animasyon serisi Disenchantment’ın arkasındaki isim Matt Groening ve David X. Cohen’ın yaratıcılığını üstlendiği Futurama’nın 11. sezonuyla Hulu’da yayınlanacağı duyuruldu. 20 bölümden oluşacak yeni sezonda ekipteki neredeyse herkes dönüyor. Dizinin baş kahramanlarından Fry ve Leela’yı seslendiren Billy West ve Katey Segal’ın yanı sıra seri boyunca çeşitli karakterlere ses veren Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr ve David Herman gibi isimler de yeni sezonda seslendirme kadrosunda yer alacak. Pek sevgili alkolik robotumuz Bender’ı seslendiren John DiMaggio ile yeni sezon için yakın zamanda bir anlaşma sağlanması bekleniyor. Serinin yaratıcılarından Groening, yeni sezon hakkında “Bir kez daha aniden iptal edilene kadar Futurama’nın yeni sezonunu duyurmak bizim için bir onurdur.” açıklamasını yaptı.

Futurama’nın dönüşü için bu ay içerisinde yapım aşamasına geçilecek. Dizinin yeni sezonunun 2023’te yayınlanması bekleniyor. Hadi hayırlı olsun.