yılan hikayesine dönen morbius’tan bir fragman daha yayınlandı

yılan hikayesine dönen morbius’tan bir fragman daha yayınlandı


1 nisan’da vizyonda mı acaba?


Sony’nin Spider-Verse’ünün sıradaki yapımlarından Jared Leto’lu Morbius’tan kaçıncısı olduğunu sayamadığımız bir fragman daha yayınlandı.

Vizyon tarihi ilk olarak 10 Temmuz 2020 olarak belirlense de pandemi de dahil çeşitli sebeplerden defalarca ertelemeye giden Morbius deyim yerindeyse yılan hikayesine dönmüştü. Geçtiğimiz gün son fragmanı yayınlanan film, 1 Nisan’da bu sefer gerçekten de izleyicilerle buluşacak gibi görünüyor.

Orijinali Marvel’a büyük katkılarda bulunan Ray Thomas ve Gil Kane ikilisi tarafından yaratılan Morbius, kendi hastalığına çare ararken yaşanan bir felaket sonucu kontrol edemediği güçlere sahip olan Doktor Michael Morbius’a odaklanıyor. Spider-Man ve Venom filmlerinde olduğu gibi yine Sony’nin imzasını taşıyan film tıpkı Tom Hardy’li Venom’daki gibi ana karakterin kökenine inilen bir hikayeyi ekrana getiriyor.

Morbius’un başrolünü Oscar ödüllü Jared Leto üstleniyor. Filmde Leto’ya Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson ve Michael Keaton gibi isimler eşlik ediyor. Life, Snabba Cash ve Safe House gibi filmlerin İsveçli yönetmeni Daniel Espinosa’nın kamera arkasına geçtiği filmin senaryosu ise Matt Sazama ve Burk Sharpless ikilisinden geliyor.

Morbius, 1 Nisan’da vizyonda. Son fragman için aşağı alalım.