brad pitt’li bullet train’den yine aksiyon şöleni gibi fragman

brad pitt’li bullet train’den yine aksiyon şöleni gibi fragman


kaliteli bir pata küte geliyor


Deadpool, John Wick serisi, Atomic Blonde ve Hobbs & Show gibi filmleriyle aksiyonun altından girip üstünden çıkan David Leitch’in yıldızlarla dolu manyakça iyi bir kadroya sahip yeni filmi Bullet Train’den ikinci fragman düştü.

Aynı trende bulunan ve benzer görevleri olan beş suikastçıyı konu alan film, sonuna kadar görevin tam olarak ne olduğuna ve tren durduğunda karakterlerin başına ne geleceğine dair gizemini koruyan bir hikayeyi anlatacak. Kotaro Isaka’nın Maria Beetle isimli romanından uyarlanan filmin iddialı oyuncu kadrosunda 2019 yapımı Ad Astra’nın ardından ilk defa kamera karşısına geçen Brad Pitt’le beraber Sandra Bullock, Joey King, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Masi Oka, Michael Shannon, Logan Lerman, Hiroyuki Sanada, Karen Fukuhara ve Bad Bunny gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda David Leitch otururken uyarlama senaryosunda Zak Olkewicz’in adı geçiyor.

Aksiyon gibi aksiyona, hem de kaliteli aksiyona doyuracak Bullet Train’in vizyon tarihi 5 Ağustos. Gazlanma garantili yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyin.Advertisement