vizyona iki hafta kala thor: love and thunder’dan bir fragman daha

vizyona iki hafta kala thor: love and thunder’dan bir fragman daha


8 temmuz’u bekliyoruz


Geç olsa da güç olmadan Mayıs ayında boy gösteren Thor: Love and Thunder’dan bir fragman daha paylaşıldı.

Bir önceki Thor filmi Ragnarok’un da yönetmeni olan Taika Waititi’nin tekrar kamera arkasına geçtiği Thor: Love and Thunder, seksenlerin synthwave/retrowave kültüründen fırlamış gibi görünüyor. Filmdeki olaylar Avengers: Endgame’in bıraktığı yerden başlayacak ve adından da anlaşılacağı üzere romantik bir süper kahraman hikayesi etrafında şekillenecek. Seride Natalie Portman’ın canlandırdığı Jane Foster karakterini ilk defa The Mighty Thor’a dönüşmüş olarak izleyeceğiz. Ayrıca Guardians of the Galaxy ekibi de ilk defa bir Thor filminde görünecek.

Orta çaplı bir yıldızlar geçidine sahip olan filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Natalie Portman ve Christian Bale’e ek olarak Russell Crow, Matt Damon, Tessa Thompson, Chris Pratt, Luke Hemsworth, Karen Gillan, Dave Bautista ve Pom Klementieff gibi isimler de yer alıyor. Filmin senaryosu ise Taika Waititi ile beraber Jennifer Kaytin Robinson’a emanet.

8 Temmuz’da yani yaklaşık iki hafta sonra gösterimini yapacak Thor: Love and Thunder’ın yeni fragmanı sadece bir tık uzağınızda.