margot robbie’li “barbie”den ilk fragman burada

margot robbie’li “barbie”den ilk fragman burada


2023: a barbie odyssey


Lady Bird ve Little Women gibi filmleriyle yakın dönemde Hollywood’un gözde yönetmenlerinden biri konumuna ulaşan Greta Gerwig‘in yönetmen koltuğunda oturduğu Barbie‘nin ilk fragmanı yayında.

Margot Robbie‘yi Barbie, Ryan Gosling‘i Ken rolünde izleyeceğimiz filmin senaryosunda Gerwig ile beraber Frances Ha ve Marriage Story gibi kalpleri ısıtan filmlerin senarist/yönetmeni Noah Baumbach‘ın adı geçiyor. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şu şekilde: America Ferrera, Simu Liu, Issa Rae, Michael Cera, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Will Ferrell, Kingsley Ben-Adir, Emerald Fennell, Hari Nef, Rhea Perlman, Sharon Rooney, Scott Evans, Ana Cruz Kayne, Ritu Arya, Ncuti Gatwa, Connor Swindells ve Jamie Demetriou.

21 Temmuz 2023’ü vizyon tarihi olarak belirleyen Barbie, yeni Christopher Nolan filmi Oppenheimer ile aynı gün gösterime girecek. İlk tercihimizi hangisinden yana kullanırız bilemiyoruz ancak fragmanında 2001: A Space Odyssey referansı ile Stanley Kubrick‘e de selam çakan Barbie, şimdiden gözümüze girdi bile. Fragman için buyrunuz.