taylor swift’in yeni albümü hakkında bilinmesi gerekenler

taylor swift’in yeni albümü hakkında bilinmesi gerekenler


2 saati aşan albümün detayları


Günümüzün en büyük popüler kültür figürünün kim olduğu yönünde tartışmalar olsa da genel cevap Taylor Swift’in işaret ediyor. Taylor Swift, son albümü Midnights’tan yaklaşık 1.5 sene sonra yeni albümü The Tortured Poets Department’la dinleyicisinin tekrar karşısında. Aradaki 1.5 senenin tamamını devasa turnelerinde, dünyanın birçok yerinde kapalı gişe geçiren Swift, 31 şarkılık yeni albümüyle dinleyicisine 2 saati aşkın bir dinleme deneyimi sunuyor.

The National’dan Aaron Dessner ve Swift’in çok yakın arkadaşı olan Bleachers’tan Jack Antonoff albümün prodüktörlüğünü yaparken albümdeki konuk sanatçılar da fazlasıyla dikkat çekici. Post Malone, albümün açılış şarkısı Fortnight’ta Swift’e eşlik ederken, Florence and the Machine’den Florence Welch, Florida!!!’da güçlerini birleştiriyor. Ayrıca, bu gece Post Malone’la iş birliğinin sonucu olan Fortnight’ın klibi de yayında olacak. Taylor Swift’in Fortnight hakkındaki görüşünü kendisinden dinleyelim.

“Post Malone’la Fortnight’ta birlikte çalıştığımızda aramızdaki büyülü uyumun hayata geçtiğine ilk elden tanık oldum.”Advertisement