KURT COBAIN’İN DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ KİŞİSEL EŞYALARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

KURT COBAIN’İN DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ KİŞİSEL EŞYALARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR


Endorsement - The Unseen Kurt Cobain Photos


Kurt Cobain’le ilgili kıyıda köşede kalmış, daha önce hiç görülmemiş materyallerin sonu gelmiyor. Şikayetçi olmadığımız bu durum çerçevesinde, son olarak geçtiğimiz yıl yayınlanan Kurt Cobain belgeseli Montage of Heck bize epey bir malzeme vermişti. Şimdilerde ise yeni bir Kurt Cobain sergisi, Los Angeles’ta ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

11 Şubat’ta kapılarını açacak sergide Kurt Cobain’in kişisel eşyaları sergilenecek. Fotoğrafçı Geoff Moore’un hazırladığı sergide, Cobain’in koruma altında tutulan eşyalarının büyük bir kısmı ilk kez görücüye çıkacak. Moore, 2008 yılında Los Angeles’ta Kurt Cobain’in eşyalarının depolandığı bir stüdyoda izin alıp bir gün boyunca çekim yapmış ve serginin temelini o bir günlük çok özel çekim oluşturmuş.

Endorsement – The Unseen Kurt Cobain Photos isimli sergi, 11 Şubat – 26 Mart arasında Los Angeles’ta KM Fine Arts Gallery’de ziyaretçileriyle buluşacak. Yolu Los Angeles’a düşmeyecekler ise, sergideki çok özel eşyalardan bazılarına aşağıda göz atabilirler.Advertisement