huzurlarınızda yeni james bond filminin billie eilish imzalı şarkısı

huzurlarınızda yeni james bond filminin billie eilish imzalı şarkısı


no time to die


James Bond serisinin 25. filmi No Time To Die, 10 Nisan’da seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Daniel Craig’i son defa James Bond olarak göreceğimiz filmin tema şarkısının ise bir süre önce Billie Eilish tarafından yapılacağı açıklanmıştı. Şarkıyı abisi ve bol ödüllü albümünün yapımcısı Finneas O’Connell ile yazan Eilish’in kendisine James Bond serilerine müzik yapan en genç şarkıcı ünvanı kazandıran performansı an itibariyle internet ortamına düşmüş durumda.

Adele, Sam Smith, Chris Cornell, Alicia Keys with Jack White, Madonna ve Paul McCartney gibi isimlerden sonra James Bond serisine müzik yapanlar listesine katılan Eilish, “Her şekilde bunun bir parçası olmak çılgınca bir şey. Böyle efsanevi bir seriye ait bir filmin tema müziğini bestelemek onur verici. James Bond, gelmiş geçmiş en havalı seri. Hala şoktayım.” sözleriyle yaptığı işin önemini kavradığını belirtti.

Film müziklerinin olmazsa olmazı Hans Zimmer ve bir orkestranın eşlik ettiği performansı buraya bırakıyoruz:Advertisement