hugh grant ve nicole kidman’lı yeni hbo dizisi the undoing’den yeni fragman

hugh grant ve nicole kidman’lı yeni hbo dizisi the undoing’den yeni fragman


yılın merakla beklenen yapımlarından


Son olarak Netflix’in Sandra Bullock’lu gerilim filmi Bird Box’ın yönetmen koltuğunda oturan Susanne Brier’in, veteran senarist ve son yılların büyük ses getiren yapımı Big Little Lies’ın yaratıcısı David E. Kelley ile güçlerini birleştirdiği yeni dizisi The Undoing’den gerilim dozu yüksek bir fragman yayınlandı.

Jean Hanff Korelitz’in You Should Have Known, The Undoing isimli kitabından uyarlanan The Undoing, hayatını her zaman istediği şekilde yaşamış ve bunda da başarılı olmuş bir terapistin, ilk kitabını yayınlamadan hemen önce eşinin vahşice öldürülmesi ve ardından yaşananları konu alıyor.

Big Little Lies’ta birlikte çalışan David E. Kelly ve Nicole Kidman ikilisinin, birlikte Kidman’ın En İyi Kadın Oyuncu Ödülü de dahil olmak üzere 16 Emmy Ödülü kazandıktan sonra Susanne Brier’in gerilimi adım işlemeyi seven anlatımıyla bir araya gelecek olması bir yana, bu ekibe Hugh Grant,  Edgar Ramirez ve genç oyuncu Noah Jupe’un eşlik ediyor olması The Undoing‘i bizim için yeni sezon için merakla beklenecek diziler arasına sokuyor.

10 Mayıs’ta kaliteli yapımın adresi HBO üzerinden ekranlara gelecek dizinin yeni fragmanı gelene kadar