hugh grant ve nicole kidman’ı buluşturan hbo dizisi the undoing’den fragman

hugh grant ve nicole kidman’ı buluşturan hbo dizisi the undoing’den fragmanSon olarak Netflix’in hayal kırıklığı yaratan ama ısrarla devam filminin de çekileceğini öğrendiğimiz Sandra Bullock’lu gerilim filmi Bird Box’ın yönetmen koltuğunda oturan Susanne Brier’in, veteran senarist ve son yılların büyük ses getiren yapımı Big Little Lies’ın yaratıcısı David E. Kelley ile güçlerini birleştirdiği yeni dizisi The Undoing’den bir teaser paylaşıldı.

Jean Hanff Korelitz’in You Should Have Known, The Undoing isimli kitabından HBO kalitesiyle televizyona uyarlanan The Undoing, hayatını her zaman istediği şekilde yaşamış ve bunda da başarılı olmuş bir terapistin, ilk kitabını yayınlamadan hemen önce eşinin vahşice öldürülmesi ve ardından yaşanan gerilim dozu yüksek olayları konu alıyor.

Big Little Lies’ta birlikte çalışan David E. Kelly ve Nicole Kidman ikilisinin, birlikte Kidman’ın En İyi Kadın Oyuncu Ödülü de dahil olmak üzere 16 Emmy Ödülü kazandıktan sonra Susanne Brier’in gerilimi adım işlemeyi seven anlatımıyla bir araya gelecek olması bir yana, bu ekibe 90’ların romcom starı Hugh Grant, Edgar Ramirez ve genç oyuncu Noah Jupe’un eşlik ediyor olması The Undoing‘i bizim için şimdiden yeni sezonun merakla beklenen yapımları arasına sokmuş durumda.

Fragmanlarıyla psikolojik gerilim atmosferi yüksek bir polisiyle film gibi gözüken The Undoing korona gecikmesi ile 25 Ekim’de HBO ekranlarında olacak.