george clooney’nin ben affleck’li filmi the tender bar’dan ilk görsel geldi

george clooney’nin ben affleck’li filmi the tender bar’dan ilk görsel geldi


7 ocak'ta prime video'da


2000’ler başından beri oyunculuğuyla olduğu kadar yönetmenliğiyle de anılmaya başlayan George Clooney’nin Amazon iş birliğinde hazırlanan yeni filmi The Tender Bar’dan ilk görsel geldi. Yayınlanan ilk görselde filmin iki başrolü Ben Affleck ve Tye Sheridan’ı barda karşılıklı otururken görüyoruz.

Pulitzer ödüllü J.R. Moehringer’in anı kitabından uyarlanan The Tender Bar, DJ olan babasının bir anda ortadan kaybolması sonucu genç bir çocuk olan J.R.’ın içinde bulunduğu duruma ve amcasıyla olan ilişkisine odaklanıyor. Martin Scorsese imzalı The Departed ile bir adet Oscar heykelciğini elinde bulunduran William Monahan’ın senaryosunu kaleme aldığı The Tender Bar’da Ben Affleck, Tye Sheridan, Lily Rabe ve Christopher Lloyd’u izleyeceğiz. Filmde J.R. karakterini Sheridan, J.R.’ın amcası Charlie’yi Affleck, annesini Rabe, babasını ise Lloyd canlandıracak.

Oscar sezonuna hızlı bir giriş yapması beklenen film, 17 Aralık’ta Los Angeles ve New York’taki seçili sinema salonlarında gösterime girdikten sonra 22 Aralık’ta diğer ABD eyaletlerinde gösterilecek ve son olarak 7 Ocak’ta Amazon Prime Video’da yayınlanacak.