swedish house mafia’nın ilk albümü 15 nisan’da yayında, sting’li yeni şarkı burada

swedish house mafia’nın ilk albümü 15 nisan’da yayında, sting’li yeni şarkı burada


redlight


Axwell, Steve Angello ve Sebastian Ingrosso üçlüsünden oluşan İsveçli house trio’su Swedish House Mafia, uzun bir süredir merakla beklenen ilk albümü Paradise Again’in çıkış tarihini nihayet duyurdu. 15 Nisan’da yayınlanacağı açıklanan albümden bir adet tekli de geldi.

2008-2013 yılları arasında iki toplama albüm yayınladıktan sonra yollarını ayıran Swedish House Mafia üçlüsü 2018’de tekrar bir araya geldiklerini duyurmuştu. Hiç hız kaybetmeden albüm çalışmalarına girişen grubun ağır aksak ilerleyen ilk stüdyo albümü Paradise Again’den şimdiye kadar The Weeknd’li Moth To A Flame de dahil toplamda üç şarkı dinlemiştik. Albümün nabız yükseltme garantili yeni şarkısı Redlight ise bugün yayınlandı. Şarkıda üçlüye İngiliz rock sahnesinin efsane isimlerinden Sting, vokaliyle eşlik ediyor.

Redlight’dan bir müzik videosu da yayınlandı ayrıca. Yoğun ışık kullanımın olduğu videoyu epilepsi uyarısını yaparak aşağı bırakıyor ve Paradise Again’in 15 Nisan’da yayınlanacağını tekrar hatırlatıyoruz.Advertisement