conversations with friends, 15 mayıs’ta hulu’da, yeni fragmanı burada

conversations with friends, 15 mayıs’ta hulu’da, yeni fragmanı burada


bonus: phoebe bridgers’tan yeni şarkı


Hulu’nun en başarılı serilerinden Normal People’da kullandığı formülü tekrarlayarak hayata geçirdiği yeni dizisi Conversations with Friends’in net yayın tarihi nihayet açıklandı. 15 Mayıs’ı takvimlere işaretleyelim.

Normal People’da olduğu gibi yine Sally Rooney’nin aynı isimli romanından uyarlanan ve Alice Birch ile Lenny Abrahamson ikilisinin başında durduğu dizi, Dublin’de üniversite öğrencisi olan iki genç kadının evli bir çiftle yaşadıkları tuhaf ve beklenmedik ilişkisini ve bu dört insanın yaşananlarla beraber hayatlarındaki değişimleri konu alıyor. Yine hem BBC’de hem de Hulu’da yayınlanacak 12 bölümlük dizinin ana oyuncu kadrosunda Joe Alwyn, Jemima Kirke, Sasha Lane ve Alison Oliver gibi isimler yer alıyor.

Normal People’ın yakaladığı başarıyı Conversations with Friends de yakalar mı, bilemiyoruz. Fakat olur da yakalarsa Rooney’nin geçtiğimiz aylarda yayınlanan son romanı Beautiful World, Where Are You? için de bir dizi uyarlamasına hazır olun, bizden söylemesi.

Daha önce tanıtım fragmanını paylaştığımız dizinin ilk uzun fragmanı da bugün yayınlandı. Fragmanın sürprizi ise yeni bir Phoebe Bridgers şarkısı. İsminin Sidelines olduğunu öğrendiğimiz bu şarkının yayın tarihi şimdilik belli olmasa da yakın zamanda gelir diye umuyoruz. Fragman ise hemen aşağıda.