90’lar mtv kuşağının biricik animasyon serisi daria’dan spin-off film geliyor

90’lar mtv kuşağının biricik animasyon serisi daria’dan spin-off film geliyor


jodie


MTV’nin MTV olduğu zamanlarda bir gençliği televizyonun başına kilitleyen Daria serisinin devamı veya spin-off projeleri için senelerdir çeşitli dedikodular dönüyor. Bu dedikodulara bir yenisi de bugün eklendi. Daria dönmüyor ama Daria’dan bir spin-off filmi geliyor.

Jodie isimli işbu spin-off filmi, adından da anlaşılacağı gibi Daria’nın kankileytosu Jodie Abigail Landon’ı merkezine alacak. Filmde Jodie’yi üniversiteden yeni mezun olmuş, iş hayatına taze atılmış ve yetişkin olmanın meşakkati altında ezilmeden, ayakta durmaya çalışan genç bir birey olarak izleyeceğiz. Daria’da Jodie’yi Jessica Cydnee Jackson seslendirmişti. Spin-off filminde ise aynı görevi üstlenecek ismin Tracee Ellis Ross olacağı açıklandı. Seslendirme kadrosundan Ross ile beraber yer alan diğer isimler şu şekilde: Pamela Adlon, William Jackson Harper, Zosia Mamet, Dermot Mulroney, Kal Penn, Kofi Siriboe, Dulcé Sloan, Heléne York, Jojo T. Gibbs, Alex Moffat ve Arden Myrin.

Daria’dan Daria’nın olduğu yeni bir seri görmek 90’lar MTV kuşağını sevenler olarak hepimiz için daha heyecan verici olurdu tabii ama Jodie’yi de radarımıza aldık. Filmin vizyon tarihine dair şimdilik bir duyuru yok.

Advertisement