hbo & nathan fielder a.ş.’nin ilk dizisinden beklentimiz büyük, fragmanımız şahane

hbo & nathan fielder a.ş.’nin ilk dizisinden beklentimiz büyük, fragmanımız şahane


the rehearsal


Belgesel-komedi-realite türlerini kendine hayli has bir biçimde tek potada erittiği Nathan for You isimli serisiyle takdirleri toplayan Nathan Fielder’ın HBO iş birliğiyle hayata geçirdiği yeni projesi gümbür gümbür geliyor. The Rehearsal isimli seriden ilk fragman yayınlandı.

İlgi çekici olduğu kadar gizemli de duran The Rehearsal’a dair bildiklerimiz şimdilik sınırlı. Sinopsis ise tam da Nathan Fielder’lık bir işin yolda olduğunun sinyalini veriyor: “Altı bölümlük dizi, bir adamın günlük hayatın belirsizlikleri için aşabileceği mesafeye değiniyor. Fielder; bir inşaat ekibi, çok sayıda oyuncu ve görünüşe bakılırsa sınırsız kaynaklar eşliğinde sıradan insanlar için özenle tasarladığı simülasyonlarda “prova yaparak” bu insanlara hayatlarının büyük anlarına hazırlanmaları için olanak tanıyor. Yanlış atılan bir adım bütün dünyanızı paramparça edebilir, işi neden şansa bırakasınız?”

Kulağa hayli enteresan gelen The Rehearsal, şimdiden merakımızı gıdıklamaya başladı. Dizi 15 Temmuz’da ilk bölümüyle yayınlanmaya başlayacak. Öte yandan, Nathan Fielder’ın yine yaratıcısı olduğu, Uncut Gems ve Good Time’ın senarist/yönetmenleri Safdie Kardeşler ile hazırladığı ve Emma Stone ile başrolü paylaştığı The Curse isimli bir komedi dizisi için de bir süredir hazırlıklar devam ediyor. The Curse’ten de yakın zamanda daha fazla haber almayı umuyoruz.