yeni fragmanıyla the sandman için geri sayıma sabırsızca devam

yeni fragmanıyla the sandman için geri sayıma sabırsızca devam


gel artık 5 ağustos


Netflix’in merakla beklediğimiz yeni fantastik bilim kurgu uyarlaması The Sandman’den ateş eden bir fragman daha paylaşıldı.

Good Omens, Stardust ve American Gods gibi romanlarıyla tanınan, fantastik ve bilim kurgu edebiyatının saygıdeğer isimlerinden Neil Gaiman’ın 1989-1996 yılları arasında kaleme aldığı sayılarıyla diğer çizgi roman serilerinden hayli farklı bir yol izleyen ve bunu çeşitli serilerle de taçlandırıp kendi evrenini oluşturan The Sandman’in Netflix uyarlamasında hikayenin en başına gideceğiz. Yedi Ebediler’den biri, Rüyaların efendisi Morpheus, 105 yıllık esaretinden kurtulmuş olacak ve yıkımın eşiğindeki düşler diyarını iyileştirmek için ant içecek.

Flashforward, Constantine ve Da Vinci’s Demons gibi televizyon işleriyle tanınan David S. Goyer ve The Catch dizisinin yaratıcısı Allan Heinberg’in de görev aldığı The Sandman uyarlaması için bizi belki de en çok heyecanlandıran unsurlardan biri şöyle ki; bu iki isime ek olarak bizzat Neil Gaiman da projenin başında duruyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise hiç de fena değil. Sweetbitter, The Hollow Crown ve Velvet Buzzsaw gibi yapımlarda karşımıza çıkan Tom Sturridge, The Sandman’in baş kahramanı Dream’i canlandırıyor. Sturridge’e ek olarak Game of Thrones, Killing Eve, Doctor Who, The Serpent, The Good Place ve The Crown gibi dizilerde karşılaştığımız pek çok isim The Sandman’in cast’ını oluşturuyor. Bu isimler Gwendoline Christie, Boyd Holbrook, Charles Dance, David Thewlis, Jenna Coleman, Vivienne Acheampong, Asim Chandry, Sanjeev Bhaskar, Joely Richardson ve Stephen Fry gibilerinden oluşuyor. Star Wars evreninin Luke Skywalker’ı Mark Hamill’in The Sandman meraklılarının çok sevdiği Merv Pumpkinhead karakterine ses vereceği ise birkaç hafta evvel açıklandı.

The Sandman için 5 Ağustos tarihini bekliyoruz. Diziye dair merakımızı daha da cezbeden yeni fragman hemen aşağıda.

https://www.youtube.com/watch?v=83ClbRPRDXU