wet leg’in şalter attıran canlı performansını hala izlemediniz mi?

wet leg’in şalter attıran canlı performansını hala izlemediniz mi?


yüksek gerilim hattı bile dayanmaz be


Birleşik Krallık’a bağlı, yaklaşık 140 bin civarı bir popülasyona sahip Weight Adası’nda yaşayan Rhian Teasdale ve Hester Chambers ikilisinin 2019’da güçlerini birleştirip geçen üç sene içerisinde deryaları denizleri aşan indie rock grubu Wet Leg‘in Seattle merkezli meşhur radyo istasyonu KEXP dinleyicilerine karşı sergilediği canlı performans, geçtiğimiz akşam bizzat KEXP tarafından paylaşıldı. Öncelikle tuttuğun altın olsun KEXP.

Ağustos ayının sonuna doğru Washington’ın Port Townsend ilçesinde düzenlenen THING Festival vesilesiyle kaydedilen canlı performansta Wet Leg’i kendileriyle aynı adı taşıyan debut albümlerinden Being in Love, Wet Dream, Angelica ve Ur Mom gibi şarkıları seslendirirken görüyoruz. İşin acayip tarafı ise Wet Leg’in enerjisini canlı performansın gerçekleştiği koca salona elektrik veren şalter bile kaldıramıyor.

Bir gün kendilerini İstanbul sınırları içinde bizim de şalterlerimizi attırmalarını umarak sizi mevzubahis canlı performans ile baş başa bırakıyoruz.Advertisement