DETECTIVE PIKACHU’NUN İLK FRAGMANINI İZLEMEYEN KALMASIN

DETECTIVE PIKACHU’NUN İLK FRAGMANINI İZLEMEYEN KALMASIN


2019'a kadar nasıl bekleyeceğiz


Pokemon serisi malum hepimizin çocukluğunun ya da ergenliğinin unutulmaz bir parçası. Bildiğimiz, hatırladığımız, aşina olduğumuz klasik birinci nesil Pokemon’lardan ve onların hikayesini izlediğimiz çizgi filmden sonra, yeni nesil binlerce pokemon tasarlandı ve çizgi film dünyasına adapte oldu.

pikavhu

Bu devasa evrenin gerçek oyuncularla çekilen ilk Pokemon filmi ise 2019’da geliyor. Legendary Pictures ve The Pokemon Company’nin ortak yapımı olan filmin ilk fragmanı da yayında. Pokemon evreninin en bilinen karakteri olan Pikachu’yu Ryan Reynolds’ın seslendirdiği Detective Pikachu, babası gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Tim ve alışık olduğumuzdan biraz daha tombik, kürklü ve asi bir Pikachu’nun maceralarını anlatacak.

Netflix’in iptaliyle bizleri üzen dizisi The Get Down’da Ezekiel ‘Books’ Figuero rolüyle izlediğimiz genç aktör Justice Smith’in başrolünde yer aldığı film, aynı isme sahip Pokemon oyunundan esinlenilerek beyaz perdeye uyarlandı. Kadrosunda Suki Waterhouse, Bill Nighy, Kathryn Newton, Rita Ora ve Ken Watanabe gibi isimlerin yer aldığı yapım için şimdilik net bit vizyon tarihi açıklanmadı. Detective Pikachu 2019’u iple çekmek için bize bir neden daha verdiğin için sana teşekkür ederiz.