festival of disruption bu sene de gümbür gümbür

festival of disruption bu sene de gümbür gümbür


david lynch işini biliyor


David Lynch’in üç senedir New York ve Los Angeles arası organize ettiği ve hem line-up’ı ile hem de yan etkinlikleriyle adından söz ettiren organizasyonu Festival of Disruption’ın New York ayağına katılacak isimler belli oldu.


Bu gönderiyi Instagram’da gör

Friends, you’ve been asking, and we have something BIG to share with you: @FestivalofDisruption is presenting two shows in New York on May 17-18 in partnership with @BoweryPresents, featuring the talents of @garbage, @_fake_nudes_, @themercuryrev, @wyeoakmusic, @themessthetics, @nancywhang of @lcdsoundsystem, and @justintheroux.⁣ ⁣ Tickets go on sale this Friday at 10am ET. Hope to see you there! Net proceeds support the @Davidlynchfoundation’s work providing #TranscendentalMeditation to those who need it most.⁣ ⁣ Get full details at the link in our bio! ⁣ Infuse the machine with gold. #DavidLynch #FestivalofDisruption #Festival #newyork #brooklyn #music #art #film #creativity

Festival of Disruption (@festivalofdisruption)’in paylaştığı bir gönderi ()

David Lynch’in kürasyonunu ve sunuculuğunu üstlendiği, elde edilen bütün gelirin David Lynch Foundation’a bağışlandığı Festival of Disruption; geçtiğimiz üç yılda Bon Iver, TV On the Radio, Flying Lotus, Jon Hopkins, Sharon Van Etten, Laura Marling, Reggie Watts, Moby, Shepard Fairey, Robert Plant, Rhye ve St Vincent gibi isimleri ağırladı.

Konserlerin yanı sıra film gösterimleri, fotoğraf sergileri, meditasyon seansları, David Lynch filmlerinin özel gösterimleri ve Lynch ile gerçekleştirilen soru cevap etkinliklerinden oluşan bu kültür sanat extravaganzasının bu yılki misafirleri Wye Oak, the Messthetics, Mercury Rev, Garbage, Phoebe Bridgers ve LCD Soundsystem’dan Nancy Whang olacak.

17-18 Mayıs arasında gerçekleşecek festival bu sene Justin Theroux’nun katılımıyla Muholland Drive’ın özel bir gösterimini yapacak.