playtuşu art director arıyor

playtuşu art director arıyor


bul bizi bul bizi bul


Yeni döneminde sadece bir kültür sanat portalı olmanın ötesinde ajans hizmetleriyle de yüzmeye, koşmaya ve bisiklete binmeye beşinci viteste başlayan, hayali bir IRONMAN’e bira içerek hazırlanan playtuşu, genişleyen işlerinde bize vizyon katacak bir art director arıyor.

playtuşu haricinde yaptığımız işlerle haşır neşir olmak isteyenleri hızlıca şuraya alalım. Markalar kısmında yer alan ufak tefek sarı noktalı işlerin içinde case study’lerimiz bulunuyor, işe başvurmadan önce ne yapıyoruz, ne yiyip içiyoruz bakarsanız çok faydalı olabilir.

Ruhun Doysun gibi görsel iştahımızı tavana çıkartan kitap tasarım işlerinden Spotify’ın Türkiye’deki reklamlarına, Salon İKSV’nin sosyal medya paylaşımlarından Red Bull’un dijital kampanyalarına kadar geniş bir yelpazeye sahip olan işlerimizde tasarım ekibimize “Tamam ya, sen osun” diyerek katmak istediğimiz müstakbel art director bireyimizden beklediklerimiz:

  • – Grafik tasarım ile ilgili bir bölümden mezunsan ve en az 2.5 yıllık ajans deneyimin varsa tamamız. Yoksa da, eğer gerçekten güvendiğin, taş gibi bir portfolyon varsa kapımızı çalarsan seviniriz. Bu özellikler sende yoksa, “Sizin ortam şahane ya, geleyim mi?” başvurularına üzülerek cevap veremeyeceğimizi önden söylemek isteriz.

 

  • – Photoshop ve Illustrator’ı omurilikten kullanman, tipografi ve kurumsal kimlik yaratma kısmında vizyonlu ve “değişik” yollar arayışında olman bizi çok mutlu eder.

 

  • – Yeme, içme ve eğlence sektöründen aşk yaşadığımız markalarımıza yarattığımız görsel tasarım dünyasına hakim veya aç bir haldeysen yeme, içme ve eğlence sektöründen sana ilk yerli yabancı yiyecek içecek bizden.

 

  • – 10.00 – 18.30 ofis düzenimiz olduğunu ve Cihangir’de olduğumuzu da belirterek kapanışı yapıyoruz. Bizi anlayan, bizi bilen, neler yaptığımıza hakim ve en önemlisi kendi işlerine, eğitimine ve gözüne güvenen biriysen portfolyon ve kendini anlattığın mail’ını [email protected]’da heyecanla bekliyoruz.

 

Mail refresh’leme festivalimiz başlamıştır…