playtuşu jr. motion designer arıyor

playtuşu jr. motion designer arıyor


bul bizi bul bizi bul


Sosyal medyada aynı videoları izlemekten içi şişmiş, tüket-çöpe-at kültürünün son sürümü olan berbat Instagram Story’lerine göz atarken böğrüne büyükçe taşlar oturan bir Jr. Motion Designer arıyoruz.

Playtuşu Ajans (www.playtusu.com/ajans) önümüzdeki dönemde bizi çok heyecanlandıran tatlı bir büyüme içinde. Bu genişleme dahilinde, spesifik olarak aşağıdakilere “Varım varım, ona da varım” diyebilecek, bize benzeyen, yaptığımız işlere ve hayat tarzına hakim, kendi işlerine güvenen ve akıntının tersine yüzmekten hoşlanan, disiplinli bir Jr. Motion Designer ihtiyacımız var.

– Tasarım ve iletişimle ilgili üniversitelerden mezunsan ve en az 1 yıllık ajans deneyimin varsa tamamız. Yoksa da, eğer iyi bir portfolyon varsa ve hızına güveniyorsan kapımızı çalarsan seviniriz.

– After Effects‘te Jedi, Illustrator ve Photoshop‘ta deneyimli Padawan’san arkadaşımız olursun. Sosyal medya ve tasarım trend’lerine hakimsen ve araştırmaya bayılıyorsan yakınımız olursun.

– Basit animasyon, temel kurgu ve Motion Graphics konusunda deneyimli, üretken ve bildiklerini sonsuz bir şekilde paylaşan tatlı bir tasarım ekibinin içinde yer alma fikrinden heyecan duyuyorsan sana ofiste gerçek hayatta kullandığımız emojiler hazırladık:

Son detaylar:

  • – Yeme, içme ve eğlence sektöründen aşk yaşadığımız markalarımıza yarattığımız görsel tasarım dünyasına hakim veya aç bir haldeysen yeme, içme ve eğlence sektöründen sana ilk yerli yabancı yiyecek içecek bizden.

 

  • – 10.00 – 18.30 ofis düzenimiz olduğunu ve Cihangir’de olduğumuzu da belirterek kapanışı yapıyoruz. Bizi anlayan, bizi bilen, neler yaptığımıza hakim ve en önemlisi kendi işlerine, eğitimine ve gözüne güvenen biriysen portfolyon ve kendini anlattığın mail’ını [email protected]’da heyecanla bekliyoruz.

 

Mail refresh’leme festivalimiz başlamıştır…