primavera 2020 line-up’ı alev alev

primavera 2020 line-up’ı alev alev


???


Her sene line-up’ını merakla beklediğimiz festivallerden biri olan Primavera Sound, 2020 kadrosuyla şimdiden yılın en iddialı etkinliklerinden biri olarak kendisini bir kez daha akranlarından bir adım öne çıkardı.

Geçtiğimiz sene The New Normal mottosuyla ve festival kadrosunun yüzde 50’sinden fazlasının -toplamda 226 ismin- kadın sanatçı/gruplardan oluşmasıyla 21. yüzyıla yakışır bir tavırla programını hazırlayan Primavera Sound, bu yıl 20. sene-i devriyesini kutlamaya hazırlanıyor.

20 yılın hakkını verecek boncuk gibi dizdiği line-up’ında şöyle hızlı bir göz taramasıyla Pavement, Massive Attack, The Strokes, Tyler, the Creator, Massive Attack, Lana Del Rey, Young Thug, the National, Kacey Musgraves, Iggy Pop, Beck, the National,  Bill Callahan, Chromatics, Dinosaur Jr., King Krule, Yo La Tengo, Weyes Blood, Earl Sweatshirt, 100 gecs, Mica Levi ve daha kimler kimleri görmek mümkün.

3-7 Haziran arası gerçekleşecek festivalin bizim için en önemli olaylarından birisi ise canımız ciğerimiz Jakuzi’nin de festivalde sahne alacak olması. Bu yıl bir de Los Angeles’ta gerçekleşecek festivalin biletlerini buradan bulabilirsiniz.Advertisement