miley cyrus’ın metallica cover albümü ilginç isimleri bir araya getiriyor

miley cyrus’ın metallica cover albümü ilginç isimleri bir araya getiriyor


oha lebron james


Miley Cyrus, geçtiğimiz yıl Glastonbury’de Metallica cover’ı yaptığında herkes bu hareketini hem garipsemiş hem de beğenmişti. Aradan geçen bir yıldan sonra Cyrus, tamamı Metallica şarkılarından oluşan bir albüm yayınlayacağını açıklamış ve biz bu haberi de beğenmiştik. Şimdi de bu albümün detayları belli olmaya başladı.

Kariyerini ve kendisini tarif etmekte zorlandığımız ünlülerden biri olan Miley Cyrus, Disney’in çocuk yıldızı Hannah Montana olarak başladığı kariyerinde country şarkıcılığının ardından Wrecking Ball falan derken çok da alışık olmadığımız bir popülariteyle bu günlere kadar geldi. En son kendisini uzaylıların kovaladığını ama bunun sebebinin yoldan geçen bir adamdan aldığı bir torba dolusu yiyecek olabileceğini paylaşmasıyla gündeme gelen Cyrus, Interview dergisinde Rick Owens ile yaptığı bir röportajda bir Metallica cover albümü üzerinde çalıştığını açıklamıştı

Bu albümün kayıt sürecinin pandeminin getirdiği mayışıklığı üstünden attığını ve enerjisini tamamen geri kazandığını paylaşan Cyrus’a albümde eşlik edecek isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı. İlginç bir yelpazede isim seçkisi yapan Cyrus; Elton John, Chad Smith ve Yo-Yo Ma gibi isimlerin albümde yer aldığını açıkladı. İngiltere’de katıldığı bir radyo programında bu sürpriz diyebileceğimiz kadroyu açıklayan Cyrus, Elton John ve piyanosuyla birlikte Nothing Else Matters’ı seslendirdiğini de sözlerine ekledi.

Albümün çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapmayan Miley Cyrus, bakalım bu albüm için daha kimleri kadrosuna katacak.