the godfather’ın yapım sürecini anlatan the offer’dan ilk görseller geldi

the godfather’ın yapım sürecini anlatan the offer’dan ilk görseller geldi


28 nisan'ı bekliyoruz


50. yılında hala sinema tarihinin en iyi işlerinden biri olarak hatırlanan The Godfather’ın arkasındaki emeği ve yapım sürecinin hikayesini sinemaseverlerle buluşturmayı planlayan The Offer, 28 Nisan’da Paramount+ ile kapımızı çalacak. Merakla beklediğimiz diziye ilk bakışı atma fırsatı bulduğumuz birkaç görsel Paramount+ tarafından paylaşıldı.

Adını ilk filmdeki meşhur “I’m gonna make him an offer he can’t refuse.” repliğinden alan The Offer, Francis Ford Coppola, Bob Evans ve Mario Puzo ile birlikte The Godfather filmlerinin hayata geçirilmesinde önemli bir role sahip olan Oscar ödüllü yapımcı Al Ruddy‘nin prodüksiyon sürecindeki anılarından ve notlarından esinlenilerek hazırlandı. Yayınlanan ilk görsellerden anladığımız kadarıyla “reddedemeyeceğimiz bir teklif” olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan The Offer, görselliğiyle olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da gözlere bayram ettirecek cinsten. Kadroda kim var diye soracak olursanız, sayalım.

The Godfather yapım ekibinden birçok ismin kurgusal karakterlerini göreceğimiz dizide Al Ruddy’i Miles Teller, Robert Evans’ı Matthew Goode, Bettye McCartt’ı Juno Temple, Joe Colombo’yu Giovanni Ribisi, Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler, Charles Bluhdorn’u Burn Gorman, Barry Lapidus’u Colin Hanks, Mario Puzo’yu ise Patrick Gallo canlandırıyor. Dizinin senaryosunu ise Michael Tolkin ve Nikki Toscano ikilisi üstleniyor.

The Offer için 28 Nisan tarihini bekliyor, dizinin posteriyle beraber ilk görsellerini huzurlarınıza bırakıyoruz.