the godfather’ın yapım sürecini anlatan the offer’ın ilk fragmanı yayında

the godfather’ın yapım sürecini anlatan the offer’ın ilk fragmanı yayında


reddedemeyeceğimiz bir fragman


Sinema dünyasının eşi benzeri az bulunur yapımlarından The Godfather’ın arkasındaki emeği ve çetrefilli yapım sürecini ekranlara getirmeye hazırlanan The Offer dizisinden ilk fragman nihayet yayınlandı.

Adını ilk filmdeki meşhur “I’m gonna make him an offer he can’t refuse.” repliğinden alan The Offer, Francis Ford Coppola, Bob Evans ve Mario Puzo ile birlikte The Godfather filmlerinin hayata geçirilmesinde önemli bir role sahip olan Oscar ödüllü yapımcı Al Ruddy‘nin prodüksiyon sürecindeki anılarından ve notlarından esinlenilerek hazırlandı. Yayınlanan ilk fragmandan anladığımız kadarıyla “reddedemeyeceğimiz bir teklif” olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan işbu 10 bölümlük mini dizi, görselliğiyle olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da gözlere bayram ettirecek cinsten. Kadroda kim var diye soracak olursanız, sayalım.

The Godfather yapım ekibinden birçok ismin kurgusal karakterlerini göreceğimiz dizide Al Ruddy’i Miles Teller, Robert Evans’ı Matthew Goode, Bettye McCartt’ı Juno Temple, Joe Colombo’yu Giovanni Ribisi, Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler, Charles Bluhdorn’u Burn Gorman, Barry Lapidus’u Colin Hanks, Mario Puzo’yu ise Patrick Gallo canlandırıyor. Dizinin senaryosunu ise Michael Tolkin ve Nikki Toscano ikilisi üstleniyor.

Merak içinde beklediğimiz The Offer, 28 Nisan tarihinde ilk üç bölümüyle Paramount+’ta yayınlanacak. Dizinin ilk fragmanıyla baş başa kalmak isterseniz aşağı alalım.