DUMANI ÜSTÜNDE

KING GIZZARD 2017’DE SÖZ VERDİĞİ BEŞ ALBÜMDEN DÖRDÜNCÜSÜNÜ YAYINLIYOR

Geriye kaldı bir albüm

Konsere biletleri kelimenin tam anlamıyla anında biten King Gizzard and the Lizard Wizard, bu sene içinde yayınlayacağı sözünü verdiği beş albümünden dördüncüsünü paylaşıyor.

Önce iki gün üst üste geleceklerini öğrendiğimiz, sonra da yoğun ilgiye dayanamayıp üçüncü günü ekleyen ve biletleri ışık hızında tükenen King Gizzard and the Lizard Wizard yeni albümünü duyurdu. 2018 Mart ayında Salon İKSV’de izlemeyi dört gözle beklediğimiz Avusturalyalı grup bu sene başında beş albüm yayınlama sözü vermişti. En son Ağustos ayında Mild High Club grubu üyeleriyle kaydettiği Sketches of Brunswick East albümünü yayınlayan King Gizzard, bu hafta dördüncü albümlerini yayınlıyor.

Grubun toplamda kaçıncı albümü olduğunu takip etmeyi bıraktığımız Polygondwanaland albümüdiğer albümlerinden farklı olarak biraz daha DIY mantığıyla kaydedilmiş. Her formatta tamamen ücretsiz yayınlanacak albümü grubun serbest kullanıma izin vermesiyle isterseniz CD veya plak formatında bile basabilirsiniz. Bütün bu formatlar için görselleri, aynı zamanda yüksek çözünürlüklü görselleriyle birlikte sahip olacaksınız.

23509374_1778782185468010_7740703034542701375_o

Bu işler nasıl olacak diye merak ediyorsanız grubun yeni albümünün tracklist’i ve detayları hemen burada.

  1. Crumbling Castle
  2. Polygondwanaland
  3. The Castle In The Air
  4. Deserted Dunes Welcome Weary Feet
  5. Inner Cell
  6. Loyalty
  7. Horology
  8. Tetrachromacy
  9. Searching…
  10. The Fourth Colour

KOMİK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER GÜLELİM

HEP BERABER GÜLELİM