shia labeouf ve vanessa kirby’li pieces of a woman’dan ilk görüntüler

shia labeouf ve vanessa kirby’li pieces of a woman’dan ilk görüntüler


venedik film festivali'ne bağlanıyoruz


2015’te festival festival dolaşan ve 68. Cannes Film Festivali’nin Belirli Bir Bakış bölümünde En İyi Film ödülünü kazanmasıyla dikkatleri üzerine çeken White God’ın yönetmeni Kornél Mundruczó’nun; Shia LaBeouf ve Vanessa Kirby’li yeni filmi Pieces of a Woman’dan kısa bir klip paylaşıldı.

Etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahip filmde Shia LaBeouf ve Vanessa Kirby’e Safdie Kardeşler’den Benny Safdie, Succession dizisiyle çıkış yapan Sarah Snook, usta oyuncu Ellen Burstyn, Emmy adayı Molly Parker, başarılı komedyen Iliza Shlesinger ve The Last Black Man in San Francisco ile dikkatleri üzerine çeken Jimmie Fails eşlik ediyor.

White God’ın senaristi Kata Wéber‘in senaryosunu kaleme aldığı film, evde gerçekleşen doğumun trajik bir şekilde ters gitmesi sonucu bebeğini kaybeden ve yas tutan bir kadının acısıyla yüzleşmesini, eşi ve arasının açık olduğu annesi ile olan ilişkisinde ortaya çıkan durumları ele alacak. Martin Scorsese’nin yapımcılığını üstlendiği Pieces of a Woman, ilk gösterimini 12 Eylül’de yaptıktan sonra beyaz perdeye gelecek.