yeni nesil gossip girl’ün ilk sezonunun ikinci kısmından fragman geldi

yeni nesil gossip girl’ün ilk sezonunun ikinci kısmından fragman geldi


xoxo


Temmuz ayında ilk sezonunun ilk kısmıyla HBO Max’te ekranlara gelen Gossip Girl yeniden çevriminin ikinci kısmından fragman yayınlandı. Dizinin ikinci kısmı 25 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak.

2007-2012 yılları arasında CW kanalında yayınlanan, bizimse CNBC-e ile tanıdığımız Gossip Girl’ün yeniden çevrimi ilk duyurulduğunda şaşkınlık yaratmıştı. Dizi beklenildiği gibi eleştirmenlerden pek de iyi yorumlar almadı ama görünen o ki HBO Max platformunda hayli ilgi görmüş. HBO Max, geçtiğimiz günlerde Gossip Girl’ün ikinci sezonu için de onay verdi.

Orijinal Gossip Girl ile tamamen aynı olay örgüsüne sahip olan ve bu olayları günümüze uyarlayan dizinin oyuncu kadrosunda Emily Alyn Lind, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay gibi isimler yer alıyor. Orijinal kadroda anlatıcı olarak yer alan Kristen Bell, aynı rolüyle dizinin yeniden çevriminde de Gossip Girl dünyasının konuğu oluyor.

Gossip Girl yeniden çevriminin ilk sezon, ikinci kısmı 25 Kasım’da HBO Max’te yayınlanacak. Bugün gelen yeni fragman için buyursunlar.